MANAGER DS. PROJEKTÓW BADAWCZO-ROZWOJOWYCH

Miejsce Pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie postępu realizacji harmonogramów rzeczowo-finansowych projektów
  • kompleksowe zarządzanie projektami w zakresie formalnym, merytorycznym i organizacyjnym
  • analiza możliwości finansowania projektów, weryfikacja terminów i rodzajów naborów
  • rozliczanie projektów inwestycyjnych oraz B+R współfinansowanych dotacjami UE
  • przygotowywanie sprawozdań okresowych oraz wniosków
  • kontrola prawidłowości wydatkowania środków finansowych w ramach projektów
  • koordynacja prac zespołu projektowego
  • nadzór nad zgodnością prowadzenia dokumentacji i realizacji projektu z wymogami Instytucji Organizującej Konkurs oraz przepisami prawa krajowego
  • stała współpraca z jednostkami naukowymi
  • kontakt z firmami zewnętrznymi
  • bezpośredni kontakt z klientem oraz współpraca z kadrą menadżerską

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie nauk ekonomicznych, zarządzania, nauk technicznych (stopień doktora nauk mile widziany)
  • wiedza z zasad funkcjonowania systemu B+R w Polsce i w Europie
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • wiedza w zakresie innowacji
  • znajomość specyfiki realizacji projektów współfinansowanych dotacjami UE
  • umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności samodzielnej pracy oraz pracy w interdyscyplinarnym zespole projektowym
  • wiedza z zakresu finansów (mile widziana)
  • umiejętność zdobywania i selekcjonowania informacji
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne porozumiewanie się (wymóg konieczny)
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność myślenia analitycznego i skutecznego działania
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych
  • znajomość zasad rozliczania projektów inwestycyjnych
  • znajomość metodologii badań naukowych

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z Dz.U.2019.922. t.j.).”

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacja@remove-this.jswi.pl